Sport

Fantastyczny rezultat dla piłkarzy AC Milan. Rezultat remisowy w Manchesterze

Nożna piłka to jedna z najmocniej rozpoznawalnych sportowych dyscyplin na całym świecie i to nie jest żadną tajemnicą. Prawie codziennie przed telewizorami siada sporo miłośników, którzy bardzo chcą podziwiać swoich piłkarzy na murawie. Między innymi z tej przyczyny zostały stworzone różnego rodzaju rozgrywki, które zrzeszają najbardziej uzdolnione ekipy z Europy. Na chwilę obecną najciekawszymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To w nich możemy spotkać najwybitniejsze drużyny ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Istnieje jednak również Liga Europejska, gdzie trafiają nieco gorsze zespoły. Nie oznacza to jednak, że Liga Europy jest niedobór pięknych akcji. Rozgrywane w tej lidze spotkania często są niezwykle fascynujące i dostajemy szansę by obejrzeć mnóstwo trafień. W pisanym właśnie artykule mamy zamiar skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwie drużyny, które jeszcze niedawno świętowały triumfy na Starym Kontynencie, ale teraz skupiają się nad odbudowaniem własnej siły.

Według wielu ekspertów to jest jedna z najlepiej zestawionych duetów 1/8 finału turnieju Ligi Europejskiej. Bolesnym minusem tego meczu jest to, iż kibice nie mają możliwości śledzić go na żywo ze stadionu. Znacznie lepiej to starcie zaczęli zawodnicy AC Milan. Jedenastka Milanu miała chęć błyskawicznie wykorzystać okazję, iż wicelider Premier League słabo rozpoczął ten pojedynek. Milan w ciągu kwadransa strzelił do bramki dwukrotnie. Te trafienia nie były jednak uznane. Dwa razy gole graczy Milanu były anulowane przez sędziego tego starcia. Sympatycy przed ekranami odbiorników nie mieli okazji zobaczyć bramek w pierwszej odsłonie. Dużo emocji było natomiast w drugiej odsłonie. Kolejna połowa znacznie korzystniej zaczęła się dla Czerwonych Diabłów. Fantastyczną predyspozycję ponownie pokazał Bruno Fernandes. Idealnie dograł piłkę do Amada Diallo, a Iworyjczyk bez większych kłopotów wstrzelił piłkę do siatki ekipy z Mediolanu. Wiele wskazywało na to, iż gospodarze zatrzymają korzystny wynik do ostatnich minut pojedynku, ale Milan dał radę trafić na remis w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie upolował Simon Kjaer i mecz zakończył się rezultatem 1:1.