Sport

Fenomenalne starcie w pojedynku półfinałowym mistrzostw Europy! Narodowa kadra włoska ograła hiszpańską kadrę i wywalczyła kwalifikację do finału turnieju!

Było to niezwykłe starcie a piłkarscy kibice zgromadzeni na trybunach mieli naprawdę dużo szczęścia, gdyż mieli okazję podziwiać ten pojedynek i trzeba mieć świadomość tego. I takie spotkania udowadniają z jakiej przyczyny futbol jest w tej chwili najbardziej rozpoznawalną sportową dyscypliną na Starym Kontynencie. W tym starciu kibice mieli możliwość by obserwować to wszystko, co w nożnej piłce najwspanialsze. Fenomenalnie tę batalię zaczęli piłkarze narodowej reprezentacji Hiszpanii, lecz to gracze narodowej włoskiej reprezentacji ustrzelili pierwsze trafienie. Gracze szkoleni przez szkoleniowca Enrique jednak nie planowali poddać się. Alvaro Morata był w stanie doprowadzić do wyniku remisowego na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Główny arbiter tego pojedynku był zobligowany do ogłoszenia dogrywki. Na etapie dogrywki też nie padły bramki i dlatego o wygranej zdecydować musiały rzuty karne. Włoska narodowa reprezentacja była nieco lepsza w trakcie konkursu jedenastek zwyciężając rezultatem 4:2 i to ona zagra niedzielnego wieczoru w finałowym starciu mistrzostw Starego Kontynentu.