Wiadomości

Smutny koniec epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Zaprezentowana przez Rafała piosenka zbyt kiepska na finałowy występ zawodów Eurowizji!

Nasza ojczyzna na ogół nie porywała publiki podczas turnieju Eurowizji i należy zdawać sobie sprawę z tego. Najczęściej naszym największym osiągnięciem jest zakwalifikowanie się do finału, w którym zajmowaliśmy dalekie lokaty. Eurowizję odroczono zeszłego roku, ponieważ nadeszła pandemia COVID-19, która sparaliżowała nie jedynie Europę, lecz też cały świat. W tej edycji reprezentantem Polski w trakcie konkursu Eurowizji był Brzozowski, który chciał wzbudzić zachwyt fanów muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Wielu dziennikarzy nie było zachwyconych z wyboru reprezentanta naszego narodu, jednakże w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Niestety kolejny raz z kolei byliśmy zobligowani pożegnać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był polskim reprezentantem Rafał Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie telewidzów i z tej przyczyny został wyeliminowany na etapie półfinału 65. turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z naszego kraju na pewno są już naprawdę zamroczeni tego typu obrotem spraw. Bardzo dobrze być tego świadomym, że "The Ride" a więc piosenka przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała była naprawdę nieszczególna. W tej przyśpiewce nie było niczego efektywnego, co mogłoby wprawić w zadowolenie sympatyków dobrej muzyki w Europie. To jest następna edycja turnieju Eurowizji, podczas którego reprezentant Polski nie jest w stanie dostać się do finałowej fazy. Od dwóch dekad wskazanie przedstawicieli Polski na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi nam zbyt dobrze i bez żadnego problemu możemy dostrzec. Powinniśmy więc pokładać nadzieję w tym, iż za rok nasz ambasador będzie w stanie wejść do finałowej batalii o wygraną w konkursie Eurowizji. W przypadku takiej sytuacji naprawdę ważne jest to, żeby wskazać odpowiedniego artystę, który potrafić będzie rozpalić publikę europejską. W przeciwnym razie znowu nie będziemy w stanie do starcia finałowego podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz