Sport

Szymański ustrzelił trafienie i został okrzyknięty herosem kadry polskiej! Gigantyczne emocje w doliczonym czasie gry pojedynku z zespołem Anglii!

Kadra Polska grająca w meczach na Narodowym jest niezwykle ciężka do ogrania i zwracamy uwagę na fakt od niespełna dekady. Przegrywamy na tym obiekcie rzeczywiście naprawdę rzadko i rozsądnie zrozumieć to, że ogromna zasługa w tym kibiców piłki nożnej z Polski. W przypadku, gdy Stadion Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesełka nasi piłkarze dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. Zawodnicy szkoleniowca Paulo Sousy w kwalifikacyjnych rozgrywkach do katarskich mistrzostw świata pokazują się do tego momentu nieźle, jednakże ich forma oddalona jest od ideału. W środowy wieczór naszych piłkarzy czekał naprawdę ciężki sprawdzian, jakim bez najmniejszych wątpliwości był pojedynek z angielską drużyną narodową. To jak trudnym oponentem w historii spotkań naszej drużyny są Anglicy ma świadomość tego każdy sympatyk piłkarski z Polski. Jednakże w takiej sytuacji nie można było sobie pozwolić na zwątpienie, gdyż niezwykle ważne było ugranie największej liczby oczek.

Reprezentacja polska piłkarska przed tym starciem była od samego początku skazywana na klęskę. Bez cienia wątpliwości warto brać pod uwagę fakt, że reprezentanci Polski zazwyczaj mocno się mobilizują na spotkania z dużo mocniejszymi. Podczas tego meczu było podobnie i należy przyznać, przez chwilę mogliśmy nawet pomyśleć, że drużyna Polski powalczyć może o trzy punkty z narodową drużyną Anglii. Było to niesamowicie ciężkie 90 minut dla drużyny Polski i na pewno trzeba ich chwalić za walkę do końca spotkania. W sytuacji, kiedy bramkę w 80 minucie strzelił Kane Harry wydawać się mogło, iż może to być zakończenie nadziei o dobrym wyniku. Drużyna narodowa Polski finalnie nie planowała się poddać i do końca meczu szukała możliwości do strzelenia bramki. Zawodnik AEK-u z Aten Szymański w dodatkowym czasie spotkania, który zarządził arbiter ustrzelił bramkę na wagę rezultatu remisowego. To była bez cienia wątpliwości fantastyczna chwila dla tego uzdolnionego gracza. Finalnie polska drużyna wyłuskała wynik remisowy na stadionie w Warszawie w pojedynku z angielskim zespołem i takim sposobem wciąż posiada spore szanse na promocję do mundialu w Katarze.

Zostaw komentarz