Triumf The Blues na wyjeździe.

Gracze The Blues intensywnie zaczęli najnowszy sezon zmagań w angielskiej ekstraklasie. Dla kilku graczy był to pierwszy występ w koszulce The Blues. Mnóstwo sympatyków Chelsea czekało, by obejrzeć najświeższych nabytków ekipy w meczu. Należy podkreślić, że pokazali się z bardzo imponującej strony. Bez wątpienia jest to bardzo dobra wiadomość dla Lamparda. W tym momencie menadżer Chelsea Londyn ma do dyspozycji sporą ilość dobrych graczy.

W poprzednich latach w angielskiej Premier League Chelsea Londyn nie radziła sobie na miarę oczekiwań. Kibice tej drużyny chcą trochę więcej. Mnóstwo fanów nożnej piłki oczekiwało na pierwsze minuty graczy wytransferowanych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w tym sezonie ustalone plany,jeśli chodzi o rezultaty. Sympatycy Chelsea liczą, iż ich drużyna w dobrym stylu wejdą w kolejny w sobotnie popołudnie sezon Ligi angielskiej.

Świetna forma Chelsea FC w spotkaniu z Brighton and Hove Albion

Inaugurująca odsłona meczu zapewniła kibicom obu drużyn dużo elektryzujących emocji. Piłkarze konstruowali wiele sytuacji podbramkowych. W premierowej części tego pojedynku fani obu klubów obejrzeli tylko jedno trafienie. Futbolówkę do bramki wpakował Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia podyktował karny rzut po faulu Ryana na Wernerze. Do przerwy wynik pozostał ten sam. W następnej połowie rywal Chelsea FC musiał odrabiać różnicę bramkową.

Fani wierzyli na sporo więcej goli i strzałów swoich graczy. W kolejnej części spotkania oglądaliśmy już więcej trafień. W tym przypadku efektywniejsza była ekipa Chelsea FC. Początek kolejnej odsłony był niezwykle żywiołowy. Brighton Hove Albion było w stanie doprowadzić do remisu. Dobry wynik Drużyny Lamparda był więc pod znakiem zapytania. Piłkarze Chelsea mieli świadomość, że sympatyków Chelsea FC interesuje wyłącznie wygrana.

Po bramce dla drużyny Brighton Hove Albion piłkarze Lamparda popędzili do ataku pod szesnastką rywali. Parę minut później drużyna Lamparda ponownie wygrywała w tym starciu. Strzelili dwa trafienia. Końcowy rezultat tego meczu to 3:1 dla Chelsea Londyn. To bez wątpienia dobry początek Premier League dla Chelsea Londyn.