Wiadomości

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Niedawno, bo 7 marca o godz. 20:00 odbył się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej zrobiło się bardzo głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z podstawowych tematów wśród wszelkich mediów. Po odejściu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są raczej po stronie Elżbiety II i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie media , iż jeżeli tylko Harry i Meghan zechcieliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili ostatecznie swoją szansę. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła też motyw myśli samobójczych Meghan i tego, że książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali czwórkę profesjonalistów interpretujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawniejszy prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując w ten sposób Oprah Winfrey brak obiektywizmu natomiast Meghan Markle używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym i Meghan ukazany został w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio bez mała milion odbiorców. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Biorąc pod uwagę niesłychane rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Niewątpliwie trzeba stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Zostaw komentarz